RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 272-CCZ-000C-S ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 272-CCZ-000C-S OEM Manual Control Panel for Food Equipment
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 272-CCZ-000C-S |
| Manufacturer Part # | 272-CCZ-000C-S |
| Height | 1" |
| Width | 20" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 272-CCZ-000C-S Panel Bk Bic Manual