Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 272 5 Inch Toilet Tissue Cabinet to Bobrick Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 272 |
| Manufacturer Part # | 272 |
| Height | 9" |
| Width | 5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 272 Toilet Tissue Cabinet