Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 2714-40M50 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 2714-40M50 3 Inch Hot Spindle Assembly Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 2714-40M50 |
| Manufacturer Part # | 2714-40M50 |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 2714-40M50 Hot Spindle Assembly
