RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 271-050-Z000H-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 271-050-Z000H-S 14 Inch Strainer Pan Stainless Steel with Efficient Filtration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 271-050-Z000H-S |
| Manufacturer Part # | 271-050-Z000H-S |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 30" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 271-050-Z000H-S Strainer Pan 16 X 26