RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 271-016-003Z-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 271-016-003Z-S 15 Inch Stainless Steel Cover Pan Rail 8 Pan
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 271-016-003Z-S |
| Manufacturer Part # | 271-016-003Z-S |
| Height | 1.13" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 29.63" |
| Weight | 7.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 271-016-003Z-S Cover Pan Rail 8 Pan Ptb