FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 27080-2206 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 27080-2206 30 Inch Electric Heating Assembly Designed for Foodservice
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 27080-2206 |
| Manufacturer Part # | 27080-2206 |
| Height | 10" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 27080-2206 Hba Htd Only Htr Assy 12 0v