FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann tray dispensers.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 27080-1001 tray dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 27080-1001 26 Inch Electric Top Mount Heat Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 27080-1001 |
| Manufacturer Part # | 27080-1001 |
| Height | 7.5" |
| Width | 26" |
| Depth | 32" |
| Weight | 65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 27080-1001 Th 15 Top Mount Heat