Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 27033 24 Inch Magnetic White Board Porcelain Steel White
Item:
#1890279
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 27033 |
| Manufacturer Part # | 27033 |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 36" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 27033 24 Inch Magnetic White Board Porcelain Steel White
$85.73
Unit price
/
Unavailable