RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 27023108 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 27023108 Shield Splash Pan Stainless Steel for Duke Fbb Series
| Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 27023108 |
| Manufacturer Part # | 27023108 |
| Height | 6" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 27023108 Splash Pan Shield, Depth 6-1/8" 165 Mm, Height 8" 203 Mm, Material(s) Stainless Steel, Weight 1.552 Lb, Models Used In, Duke Fbb Series
