RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 27021-0016 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27021-0016 12 Inch Fuseblock 60 Amp 600 Volt Circuit Protection
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27021-0016 |
| Manufacturer Part # | 27021-0016 |
| Height | 3.35" |
| Width | 12.45" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27021-0016 Fuseblock 60a/600v 3p C Lass T