RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 2701-1133900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2701-1133900 2.5 Inch Gas Pressure Regulator Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2701-1133900 |
| Manufacturer Part # | 2701-1133900 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2701-1133900 3/8" Fpt 5"-12" Wc, Magikitchn Lpaga-(30 60) Lpcga-(30 60) Lpg-(30 60)
