RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 2701-10A ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 2701-10A Width 6 Inch Automotive Calibration Assembly with Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 2701-10A |
| Manufacturer Part # | 2701-10A |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 2701-10A Thermometer Assembly Car B Test