Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 2700CT-110 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 2700CT-110 26 Inch Oval Tray Made of Polypropylene for Foodservice
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 2700CT-110 |
| Manufacturer Part # | 2700CT-110 |
| Height | 1" |
| Width | 26.88" |
| Depth | 22" |
| Weight | 3.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 2700CT-110 Tray 22 X 27 Oval 110
