RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 27-00592 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 27-00592 2.6 Inch Leg Leveler Gas Commercial Equipment Support
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 27-00592 |
| Manufacturer Part # | 27-00592 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 27-00592 Leg Leveler #fh 4440 1 /2 13 X
