RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 27-00591 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 27-00591 4.95 Inch Wheel Brake Caster for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 27-00591 |
| Manufacturer Part # | 27-00591 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 7.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 27-00591 Caster 5 With Brake (jarvis)