RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 26B02S001B prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 26B02S001B 3.25 Inch stainless steel Base Rail Assembly with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 26B02S001B |
| Manufacturer Part # | 26B02S001B |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 25.35" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 26B02S001B Base Rail Assembly.frt. 27s
