RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 26980 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 26980 16 Inch Meat Belt Extension Kit with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 26980 |
| Manufacturer Part # | 26980 |
| Height | 4" |
| Width | 16" |
| Depth | 24" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 26980 Meat Belt Extension Kit