RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 269753 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 269753 47 Inch Gas Hybrid Convection Oven Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 269753 |
| Manufacturer Part # | 269753 |
| Height | 41.63" |
| Width | 47.36" |
| Depth | 41.94" |
| Weight | 511 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 269753 Gas Hybrid Cnvctn Oven