RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Merco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merco 269-CR1-0036-S cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 269-CR1-0036-S 5.9 Inch Stainless Steel Plate Divider Dump
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 269-CR1-0036-S |
| Manufacturer Part # | 269-CR1-0036-S |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 269-CR1-0036-S Plate Divider Dump Ffhs
