RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 269-AFJ-0043-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 269-AFJ-0043-S 14 Inch Ramp Ri/rt Durable Steel with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 269-AFJ-0043-S |
| Manufacturer Part # | 269-AFJ-0043-S |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 269-AFJ-0043-S Ramp Ri/rt