RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 269-110-0A01-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 269-110-0A01-S 1.25 Inch Right Hand Carton Bracket Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 269-110-0A01-S |
| Manufacturer Part # | 269-110-0A01-S |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 269-110-0A01-S Bracket Ctg Brd Rh
