RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 26859SSDW ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 26859SSDW 72 Inch Stainless Steel Storage Rack with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 26859SSDW |
| Manufacturer Part # | 26859SSDW |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 72.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 26859SSDW Supt Shlf Rr Rack