Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2682800 21 Inch Drip Chute Stainless Steel for Beverage Stations
Item:
#1235991
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2682800 |
| Manufacturer Part # | 2682800 |
| Height | 0.01" |
| Width | 21" |
| Depth | 22" |
| Weight | 7.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2682800 21 Inch Drip Chute Stainless Steel for Beverage Stations
$461.12
Unit price
/
Unavailable
