RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 26799SSDW ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 26799SSDW 5 Inch Stainless Steel Bracket Shelf with Support
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 26799SSDW |
| Manufacturer Part # | 26799SSDW |
| Height | 0.03" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 22.55" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 26799SSDW Brkt Shlf 20 In