RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 26797BL ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 26797BL 5.45 Inch Z Bracket Shelf Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 26797BL |
| Manufacturer Part # | 26797BL |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 14.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 26797BL Brkt Shlf 16 In Zbl