RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26786 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26786 2 Inch White Plastic Faucet Handle for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26786 |
| Manufacturer Part # | 26786 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26786 Handle Faucetlh 5"l Wht Plst