RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 267750 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 267750 35 Inch Gas Combi Oven Stainless Steel - Available
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 267750 |
| Manufacturer Part # | 267750 |
| Height | 31.81" |
| Width | 35.38" |
| Depth | 36.03" |
| Weight | 373 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 267750 Gas Combi Oven 120 V