Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 2675-00053 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 2675-00053 Signal Light 1/2 Inch Chrome Red Lens with Lock Tabs
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 2675-00053 |
| Manufacturer Part # | 2675-00053 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 2675-00053 Signal Light 1/2" Hole 250v Raised Flat Red Lense, Chrome Bezel 10" Leads Fastener Lock Tabs, Apw, Berkel, Delfield, Duke, Duke/franklin Thermotainer, Henny Penny Warmer Hc-933, Hobart, Jackson, Seco, Southbend, Toastmaster Fryer Griddle
