Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2671000 2.3 Inch Stainless Steel Broiler Rack Lever with Ratchet
Item:
#1236600
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2671000 |
| Manufacturer Part # | 2671000 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2671000 2.3 Inch Stainless Steel Broiler Rack Lever with Ratchet
$28.53
Unit price
/
Unavailable
