RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26688.0004 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26688.0004 Faucet Shank 3.3 Inch 10ga CRM Stainless Steel Connection
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26688.0004 |
| Manufacturer Part # | 26688.0004 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26688.0004 Faucet Shank W/10ga(crm Fct)
