RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26687.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26687.0002 0.8 Inch OEM Shield Sight Gauge for Precise Monitoring
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26687.0002 |
| Manufacturer Part # | 26687.0002 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26687.0002 Shield Sight Gauge (10.00lg)
