- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nieco 26673 4 Pole Contactor 24V DC Coil for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 26673 |
| Manufacturer Part # | 26673 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 26673 Contactor 4 Pole 24vdc Coil