Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 266379-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 266379-1 36-3/16 Inch Gasket Door Snap-in Gray - Traulsen
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 266379-1 |
| Manufacturer Part # | 266379-1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 266379-1 Door Gasket 3 Sided 77-9/32" X 36-3/16" X 77-9/32", 5/8" Mag 1" Base 9/16" High, Snap-in Gray, Hobart
