RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 26615-1 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 26615-1 12 Inch Power Cord 10/3 SJOW Commercial Electric Cable
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 26615-1 |
| Manufacturer Part # | 26615-1 |
| Height | 4" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 26615-1 120 Power Cord 125v 10 3 Sjow
