- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 266084 E Clip Gasket OEM Replacement for Select Stoelting Units
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 266084 |
| Manufacturer Part # | 266084 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 266084 E Clip Gasket