Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart faucet and drain accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 265886-1 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 265886-1 10 1/2 Inch Latch with Cylinder Lock Chrome-plated Metal
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 265886-1 |
| Manufacturer Part # | 265886-1 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 265886-1 Length 10 1/2" Overall, 267 Mm Overall, Includes Cylinder Lock, Plating Chrome-plated, Screw Centers 4 5/8", 5/8", 117 Mm, 16 Mm, Offset Handle .
