RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -26581-27 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -26581-27 Time Delay Relay Electric with Compact Design
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -26581-27 |
| Manufacturer Part # | -26581-27 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -26581-27 Time Delay Relay Taylor