Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 26528.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26528.0001 Plastic Leg 1/4-20 Adjustable Black Heat Resistant
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26528.0001 |
| Manufacturer Part # | 26528.0001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26528.0001 Color Black, Material Plastic Heat Resistant, Height 4" Adjustable 1 3/4", Thread 1/4-20 Mounting Stud
