Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nieco 26524 6.55 Inch Mother Board OEM with Compact Design
Item:
#1324689
Technical details
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 26524 |
| Manufacturer Part # | 26524 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nieco 26524 6.55 Inch Mother Board OEM with Compact Design
$903.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 26524 Mother Board
