- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 26523-3 14 Inch Insulated Module with Thermal Integrity Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 26523-3 |
| Manufacturer Part # | 26523-3 |
| Height | 5" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 26523-3 Insul 1.5 X 19.88 X
