RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 26517 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 26517 3.7 Inch Transformer 115 to 230V Pri 36V Sec 80VA
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 26517 |
| Manufacturer Part # | 26517 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 26517 Transformer 115 230v Pri 36v Sec 80va
