RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Vollrath/Idea-Medalie units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vollrath/Idea-Medalie 26511-1 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 26511-1 10 Inch Heating Element 208v 625w Electric Commercial
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 26511-1 |
| Manufacturer Part # | 26511-1 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 26511-1 9-1/2" X 14"
