RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 265-Z02XV7A1-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 265-Z02XV7A1-S 2.6 Inch Bracket Cutter Stainless Steel - V Line
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 265-Z02XV7A1-S |
| Manufacturer Part # | 265-Z02XV7A1-S |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 12.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 265-Z02XV7A1-S Bracket Cutter V Line