RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 265-BT5-Z0002-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 265-BT5-Z0002-S 20 Inch Template Refrail Stainless Steel дисплей
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 265-BT5-Z0002-S |
| Manufacturer Part # | 265-BT5-Z0002-S |
| Height | 3" |
| Width | 27" |
| Depth | 42" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 265-BT5-Z0002-S Template Refrail 20.05 X34.59
