RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 265-B8D-Z0004-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 265-B8D-Z0004-S 16 Inch Pan Catch Stainless Steel for Waste Management
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 265-B8D-Z0004-S |
| Manufacturer Part # | 265-B8D-Z0004-S |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 265-B8D-Z0004-S Pan Catch Mk7 Domino 99
