RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 265-B2W-0032-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 265-B2W-0032-S 12 Inch Shelf Wrap Holder Stainless Steel 1 Tier with Open Design
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 265-B2W-0032-S |
| Manufacturer Part # | 265-B2W-0032-S |
| Height | 3.45" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 265-B2W-0032-S Shelf Wrap Hldr 1 Tier 19.50