Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim scale parts and scale accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 26424V scale parts and scale accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 26424V 6.13 Inch Lid Container Impact-Resistant Plastic Airtight Seal
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 26424V |
| Manufacturer Part # | 26424V |
| Height | 2.38" |
| Width | 6.13" |
| Depth | 6.13" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 26424V Weight .505 Lb
