- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 264241 9/16 Inch Diameter E Clamp Hose Food Grade Polymer
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 264241 |
| Manufacturer Part # | 264241 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 264241 E Clamp Hose 9/16 13/16
