- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 264235 3/8 Inch Diameter E Clamp Hose for Ice Machine
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 264235 |
| Manufacturer Part # | 264235 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 264235 E Clamp Hose 3/8 9/16
