Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -2642200 Cordset 7.25 Inch OEM for Garland Stw286 with Durable Design
Item:
#1822958
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -2642200 |
| Manufacturer Part # | -2642200 |
| Height | 2.8" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -2642200 Cordset 7.25 Inch OEM for Garland Stw286 with Durable Design
$310.02
Unit price
/
Unavailable